• Losowy cytat
  • "Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona."
  • Albert Einstein

Dodany: 2014-06-18 11:58:02

 

Współpraca z biurami tłumaczeńBiura tłumaczeń, zwłaszcza te, które są prowadzone przez osoby zajmujące się tłumaczeniem dokumentów przysięgłych – są często zawalone pracą – w taki sposób, że na zlecenia – ich wykonanie często klient niestety musi poczekać w swojej kolejce.

 

Tłumacz gdynia co prawda twierdzi, że takie incydenty nie powinny mieć miejsca, bo klient odejdzie do konkurencji, jednak dobre biura mające masę zleceń często są w stanie zrezygnować z kilku klientów na rzecz tych zleceń które już zostały przyjęte. Tłumacz gdynia twierdzi, że współpraca klienta nie z każdym biurem wygląda jak sielanka.

 

Często okazuje się, że nawet najlepsze biuro wykazuje się sporymi zaległościami, często nie dotrzymuje terminów, których podejmowali się przy przyjmowaniu zlecenia, jednak jedno jest pewne – współpraca taka nie będzie długofalową na własne życzenie takich przedsiębiorców, jak tłumacz gdynia, który nie daje sobie rady z obowiązkami i natłokiem spraw. Tłumacz gdynia taką współpracę określa więc jako dwustronną. Jeśli klient zwróci uwagę na czas realizacji – żaden ze zleceniobiorców nie będzie narażał się konkretnemu klientowi – i odda zlecenie w umówionym czasie. Tłumacz gdynia wie, że taka współpraca wymaga doświadczenia, jednak sprawdza się na dłuższą metę..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Współpraca z biurami tłumaczeń
Nick: