• Losowy cytat
  • "Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna."
  • Charles Bukowski

Dodany: 2014-06-18 09:40:03
 

Stowarzyszenia tłumaczyStowarzyszenia, niezależnie od tego jakich ludzi skupiają, mają bardzo pozytywnie działającą na ludzi formułę. Ta formuła to coś, czego człowiek w życiu potzrebuje – a więc grupa, wspólnotowość i poczucie bycia częścią większej całości. Tak jest zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

 

W każdym zawodzie powstają bardziej lub mniej formalne związki ludzi, którzy spotykają się na branżowych spotkaniach by dzielić się doświadczeniami i nie popełniać błędów, które ktoś już przeszedł. Takie stowarzyszenia tworzą się również w branży jaką tworzy tłumacz gdynia. Tłumacz gdynia podobnie jak inni zawodowcy – powinien spotykać się z ludźmi tej samej branży by nie stać w miejscu i wciąż doskonalić swoje umiejętności. Tłumacz gdynia powinien więc należeć do stowarzyszenia tłumaczy. Co daje takie stowarzyszenie w tym zawodzie?

 

Pozwala doskonalić się w praktyce, ale również nawiązywać znajomości, które pomagają rozwijać się biznesowo. Tłumacz gdynia – jak każdy uczestnik spotkań stowarzyszenia wnosi coś do takich spotkań, dzięki czemu podobne stowarzyszenia chętniej się zawiązują, mając przykład pozytywnego wpływu na rozwój branży, w której jakaś część członków spotyka się, bo ma coś do powiedzenia. Tłumacz gdynia, poprzez spotkania stowarzyszenia stara się również promować siebie, wchodzić w relację partnerskie, a także doskonalić swoje formy reklamy w oparciu o marketing szeptany..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Stowarzyszenia tłumaczy
Nick: